Диван «BEST» — прямий диван із лаконічним дизайном. Ця модель дивана виготовлена в комбінації кількох кольорів тканини та має практичні підлокітники, виготовлені з меблевого щита.
У доповненні зі зручним механізмом трансформації, ортопедичним ефектом спального місця Диван «BEST» стане практичним і витонченим інтер'єрним рішенням для Вашого житла.
Ця модель може бути зроблена в декількох кольорах і з використанням різних тканин.
Характеристики:
-Габарити: 2500*900*950,
-Спальне місце: 1950*1300
-Наповнення: пружинний блок (Bonnel)+ ППУ підвищеної щільності
-Механізм транcформації: Єврокнижка
-Більова ніша
-Можливість вибору кольору та тканини.
У розділі «Доставка» Ви знайдете всю актуальну інформацію про доставку!
Всі товари на нашому сайті Ви можете придбати в розстрочку або оплату частинами.
Інтернет-магазин DAVA дає гарантію на всі представлені меблі до 18 місяців!
Вдалих покупок у меблевому магазині DAVA.
ДОСТАВКА ПО ВСІЙ КРАЇНІ!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | прямий |
| Наявність спального місця | Так |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Кількість посадочних місць | 3 |
| Спосіб розкладання | вперед |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Вид м'яких меблів | Прямі дивани |
| Габаритні розміри | |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 95 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 195 см |
| Ширина спального місця | 130 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | меблевий щит, дерев'яний брус |
| Підлокітник | меблевий щит |
| Наповнювачі | |
| Спальне місце | пінополіуретан |
| Подушка сидіння | пінополіуретан |
| Комплектація | |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
| Декоративна подушка | 5 шт. |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Механізм трансформації спального місця | перекидний |
| Довжина дивану | 250 |
| Глибина дивану | 90 |
- Ціна: від 23 900 ₴




