Виробник: Меблева фабрика "DAVA"
Розмір: Під матрац:1600*2000мм (можливі інші розміри - спецзамовлення)
Колір: Темний горіх
Матеріал: Масив сосна
Ліжко дерев'яна Ніколь від компанії "DAVA" - це двоспальне ліжко, яка ідеально впишеться в більшість інтер'єрів, а найважливіше принесе комфорт і затишок вашому дому!
Ліжко Ніколь воістину виправдовує всі очікування покладені на неї: екологічно-чисті матеріали, натуральна деревина , ортопедичне підстава у вигляді ламельного підстави! Завдяки їх амортизуючому ефекту ламелей, на хребет виявляється оздоровчий ортопедичний ефект і створюються умови для максимальної релаксації!
Характеристики і типи виробів, тканин необхідного товару уточнюйте індивідуально.
Всі товари на нашому сайті Ви можете придбати в розстрочку або оплату частинами.
Інтернет-магазин DAVA дає гарантію на всі представлені меблі до 18 місяців!
Вдалих покупок у меблевому магазині DAVA.
ДОСТАВКА ПО ВСІЙ КРАЇНІ!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Горіх |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 200 см |
| Ширина ліжка | 160 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | натуральне дерево |
| Узголів'я ліжка | натуральне дерево |
| Ізніжжя ліжка | натуральне дерево |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Комплектація ліжка | |
| Підголів'я | Так |
| Узніжжя | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 820 |
| Висота спального місця | 400 |
- Ціна: від 11 100 ₴


