Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кутовий диван “Аквадор 3 П”
Ідеальний вибір для повноцінного щоденного сну та відпочинку
Технічні характеристики:
- Габарити:314см × 162 см
- Спальне місце: 270 см × 160см — просторе двоспальне місце
- Наповнення: пружинний блок по всій площі спального місця
- Каркас: посилений — забезпечує міцність і довгий термін експлуатації
- Підлокітники: — зручні й функціональні
- Місця зберігання: два короби для постільної білизни та речей
- Комплектація: Три великі подушки в комплекті
Переваги:
+ Повноцінне спальне місце — ідеальне як для сну, так і для відпочинку
+ Пружинний блок — анатомічна підтримка та комфорт
+ Підлокітники — додаткові зручності у повсякденному використанні
+ Короби — практичне зберігання речей без зайвого захаращення
+ Посилений каркас — гарантія надійності і довговічності
+ Три подушки — забезпечують затишок і підтримку
Ми надаємо:
Гарантія 18 місяців
Доставка по всій Україні
Оплата частинами або кредит
Прямі продажі від виробника
Указана мінімальна ціна — остаточна вартість залежить від обраної тканини та комплектації
Доставка:
В наявності — кілька днів
Під замовлення — термін виготовлення 2–4 тижні
Ідеальний вибір для повноцінного щоденного сну та відпочинку
Технічні характеристики:
- Габарити:314см × 162 см
- Спальне місце: 270 см × 160см — просторе двоспальне місце
- Наповнення: пружинний блок по всій площі спального місця
- Каркас: посилений — забезпечує міцність і довгий термін експлуатації
- Підлокітники: — зручні й функціональні
- Місця зберігання: два короби для постільної білизни та речей
- Комплектація: Три великі подушки в комплекті
Переваги:
+ Повноцінне спальне місце — ідеальне як для сну, так і для відпочинку
+ Пружинний блок — анатомічна підтримка та комфорт
+ Підлокітники — додаткові зручності у повсякденному використанні
+ Короби — практичне зберігання речей без зайвого захаращення
+ Посилений каркас — гарантія надійності і довговічності
+ Три подушки — забезпечують затишок і підтримку
Ми надаємо:
Гарантія 18 місяців
Доставка по всій Україні
Оплата частинами або кредит
Прямі продажі від виробника
Указана мінімальна ціна — остаточна вартість залежить від обраної тканини та комплектації
Доставка:
В наявності — кілька днів
Під замовлення — термін виготовлення 2–4 тижні
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | кутовий |
| Наявність спального місця | Так |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Кількість посадочних місць | 5 |
| Спосіб розкладання | вздовж |
| Механізм трансформації спального місця | Єврокнижка |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Категорія оббивної тканини | 1 категорія |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Вид м'яких меблів | Кутові дивани |
| Вид меблів | Диван |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Можливість трансформації дивана в ліжко | Так |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 314 см |
| Глибина | 162 см |
| Висота з урахуванням спинки | 86 см |
| Висота сидіння | 45 см |
| Висота посадкової частини дивана | 45 см |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 86 см |
| Висота підлокітників | Так |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 270 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Висота від підлоги | 45 см |
| Висота спального місця | 45 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | фанера, дерев'яний брус, ЛДСП |
| Підстава спального місця | Пружинний блок Bonnel |
| Підлокітник | дерев'яний брус, ЛДСП, фанера |
| Опори | дерево |
| Декоративні елементи | ламінована ДСП |
| Наповнювачі | |
| Спальне місце | Боннель |
| Подушка сидіння | пружинний блок, листовий пінополіуретан |
| Комплектація | |
| Ніша для білизни | 3 шт. |
| Підлокітники | Так |
| Декоративна подушка | 5 шт. |
- Ціна: від 23 400 ₴










