Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Технічні характеристики:
- Габарити: 96 см × 80 см
- Спальне місце: 190 см × 80см — просторе двоспальне місце
- Наповнення: ППУ по всій площі спального місця
- Каркас: посилений — забезпечує міцність і довгий термін експлуатації
- Підлокітники: — зручні й функціональні
- Місця зберігання: один виїзні короб для постільної білизни та речей
- Комплектація: дви маленькі подушки в комплекті
Переваги:
+ Повноцінне спальне місце — ідеальне як для сну, так і для відпочинку
+ ППУ — анатомічна підтримка та комфорт
+ Відкривні підлокітники — додаткові зручності у повсякденному використанні
+ Виїзні короб — практичне зберігання речей без зайвого захаращення
+ Посилений каркас — гарантія надійності і довговічності
+ Дві подушки — забезпечують затишок і підтримку
Ми надаємо:
Гарантія 18 місяців
Доставка по всій Україні
Оплата частинами або кредит
Прямі продажі від виробника
Указана мінімальна ціна — остаточна вартість залежить від обраної тканини та комплектації
Доставка:
В наявності — кілька днів
Під замовлення — термін виготовлення 2–4 тижні
- Габарити: 96 см × 80 см
- Спальне місце: 190 см × 80см — просторе двоспальне місце
- Наповнення: ППУ по всій площі спального місця
- Каркас: посилений — забезпечує міцність і довгий термін експлуатації
- Підлокітники: — зручні й функціональні
- Місця зберігання: один виїзні короб для постільної білизни та речей
- Комплектація: дви маленькі подушки в комплекті
Переваги:
+ Повноцінне спальне місце — ідеальне як для сну, так і для відпочинку
+ ППУ — анатомічна підтримка та комфорт
+ Відкривні підлокітники — додаткові зручності у повсякденному використанні
+ Виїзні короб — практичне зберігання речей без зайвого захаращення
+ Посилений каркас — гарантія надійності і довговічності
+ Дві подушки — забезпечують затишок і підтримку
Ми надаємо:
Гарантія 18 місяців
Доставка по всій Україні
Оплата частинами або кредит
Прямі продажі від виробника
Указана мінімальна ціна — остаточна вартість залежить від обраної тканини та комплектації
Доставка:
В наявності — кілька днів
Під замовлення — термін виготовлення 2–4 тижні
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | прямий |
| Наявність спального місця | Так |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Спосіб розкладання | вперед |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Категорія оббивної тканини | 1 категорія |
| Кількість спальних місць | 1 |
| Вид м'яких меблів | Розкладні дивани |
| Вид меблів | Диван |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Наявність висувного ящика | Так |
| Можливість трансформації дивана в ліжко | Так |
| Наповнювач | Пінополіуретан |
| Комплектація знімним чохлом | Ні |
| Наявність внутрішнього чохла | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 80 кг |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 96 см |
| Глибина | 80 см |
| Висота з урахуванням спинки | 76 см |
| Висота сидіння | 45 см |
| Висота посадкової частини дивана | 45 см |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 76 см |
| Висота підлокітників | Так |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 190 см |
| Ширина спального місця | 80 см |
| Висота від підлоги | 45 см |
| Висота спального місця | 36 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | дерев'яний брус, ЛДСП |
| Підстава спального місця | фанера, натуральне дерево, дерев'яний брус |
| Наповнювачі | |
| Спальне місце | пінополіуретан |
| Подушка сидіння | пінополіуретан |
| Подушка спинки | пінополіуретан |
| Користувальницькі характеристики | |
| Механізм трансформації спального місця | Викочування |
- Ціна: від 9 600 ₴









