Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Технічні характеристики:
- Габарити: 140 см × 97 см
- Спальне місце: 140 см × 190 см — просторе двоспальне місце
- Наповнення: пружинний блок по всій площі спального місця
- Каркас: посилений — забезпечує міцність і довгий термін експлуатації
- Підлокітники: відкривні — зручні й функціональні
- Місця зберігання: два виїзні короби для постільної білизни та речей
- Комплектація: три великі подушки в комплекті
Переваги:
+ Повноцінне спальне місце — ідеальне як для сну, так і для відпочинку
+ Пружинний блок — анатомічна підтримка та комфорт
+ Відкривні підлокітники — додаткові зручності у повсякденному використанні
+ Виїзні короби — практичне зберігання речей без зайвого захаращення
+ Посилений каркас — гарантія надійності і довговічності
+ Три подушки — забезпечують затишок і підтримку
Ми надаємо:
Гарантія 18 місяців
Доставка по всій Україні
Оплата частинами або кредит
Прямі продажі від виробника
Указана мінімальна ціна — остаточна вартість залежить від обраної тканини та комплектації
Доставка:
В наявності — кілька днів
Під замовлення — термін виготовлення 2–4 тижні
- Габарити: 140 см × 97 см
- Спальне місце: 140 см × 190 см — просторе двоспальне місце
- Наповнення: пружинний блок по всій площі спального місця
- Каркас: посилений — забезпечує міцність і довгий термін експлуатації
- Підлокітники: відкривні — зручні й функціональні
- Місця зберігання: два виїзні короби для постільної білизни та речей
- Комплектація: три великі подушки в комплекті
Переваги:
+ Повноцінне спальне місце — ідеальне як для сну, так і для відпочинку
+ Пружинний блок — анатомічна підтримка та комфорт
+ Відкривні підлокітники — додаткові зручності у повсякденному використанні
+ Виїзні короби — практичне зберігання речей без зайвого захаращення
+ Посилений каркас — гарантія надійності і довговічності
+ Три подушки — забезпечують затишок і підтримку
Ми надаємо:
Гарантія 18 місяців
Доставка по всій Україні
Оплата частинами або кредит
Прямі продажі від виробника
Указана мінімальна ціна — остаточна вартість залежить від обраної тканини та комплектації
Доставка:
В наявності — кілька днів
Під замовлення — термін виготовлення 2–4 тижні
| Основні | |
|---|---|
| Тип дивана | прямий |
| Колір | Графітовий |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 190 см |
| Ширина спального місця | 140 см |
| Висота від підлоги | 53 см |
| Висота спального місця | 37 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | натуральне дерево, фанера, дерев'яний брус, ЛДСП |
| Підлокітник | ЛДСП |
| Опори | дерево |
| Декоративні елементи | ламінована ДСП |
| Наповнювачі | |
| Спальне місце | листовий пінополіуретан, пружинний блок, синтепон, пінополіуретан |
| Подушка сидіння | пружинний блок |
| Подушка спинки | пінополіуретан |
| Комплектація | |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
| Підлокітники | Так |
| Декоративна подушка | 4 шт. |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Коліщата | Так |
| Кількість підлокітників | 2 шт. |
| Наявність спинки | Так |
| Габаритные размеры софы | |
| Довжина софи | 180 см |
| Глибина софи | 100 см |
| Висота софи | 82 см |
| Висота сидіння софи | 53 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Механізм трансформації спального місця | Викочування |
- Ціна: від 14 300 ₴







