Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Новинка TM Sofyno Ліжко Адамс - має оригінальний, лаконічний дизайн, підвищену м'якість і додаткову функціональність. Представлена модель зручна в експлуатації. При необхідності, Ви легко зможете відсунути одну з частин подіуму або зібрати його. Така ліжко чудово впишеться в інтер'єр Вашої кімнати.
Основні характеристики:
- Ніжки циліндричні, хромовані Н40мм/ніжки дерев'яні H150 мм
- Механізм: "Блюз А" з газовим амортизатором
- Каркас: ДСП, фанера, ЛДСП біле, бурса 50*40, 40*30
- Наповнення спинки: ППУ
- Короб для зберігання речей
- Заглушки вентиляційні 4 шт
- Знімний чохол короба
Розміри:
- Габаритні розміри, мм: 1360/1560/1760/1960 * 2270
- Висота/товщина головах, мм: 1060*170
- Висота короба від підлоги, мм: 350 (ніжки хром), 460 (ніжки дерево)
|
Гарантія на виріб |
ГОСТ стандарт |
|
Матеріал корпусу |
ДСП ламіноване, дерево |
|
Торговельна марка |
Sofyno |
Всі товари на нашому сайті Ви можете придбати у розстрочку або оплату частинами. Дізнайтеся докладніше в розділі "Розстрочка".
Інтернет-магазин DAVA дає гарантію на всю представлену меблі до 18 місяців!
Вдалих покупок в меблевому магазині DAVA.
ДОСТАВКА ПО ВСІЙ КРАЇНІ!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sofyno |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Наявність спального місця | True |
| Ортопедичні властивості | True |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Анатомічні властивості | True |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 227 см |
| Ширина ліжка | 196 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 106 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | дерев'яний брус |
| Підлокітник | дерев'яний брус, меблевий щит |
| Комплектація | |
| Підлокітники | True |
| Наповнювачі | |
| Спальне місце | пружинний блок, пінополіуретан |
- Ціна: від 16 950 ₴


