LUXE STUDIO – це найбільший виробник надійної корпусних меблів високої якості. Використовуючи новітні технології і сучасні матеріали нами розроблені десятки гармонійних дизайнів корпусних меблів, шаф і шаф-купе, серед яких ви, без сумніву, зможете підібрати варіант, який стане справжньою прикрасою саме вашого інтер'єру.
Ліжко Bunny (Кролик) з дитячої Bunny (Кролик)
Характеристики:
- Розмір Ш/Г/В 1018х2208х1095
- Матеріал - ДСП
- Мягке узголів'я
- Під матрас 900x2000 мм
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричній упаковці (гофрований картон), в комплекті з фурнітурою та схемою для збірки, всі технічні отвори просвердлені. Виріб повністю підготовлено до збірки, в упаковці Ви знайдете детальну інструкцію для складання, завдяки цьому зібрати його самостійно Вам не складе особливої праці.
Всі товари на нашому сайті Ви можете придбати у розстрочку або оплату частинами.
Інтернет-магазин DAVA дає гарантію на всю представлену меблі до 18 місяців!
Вдалих покупок в меблевому магазині DAVA.
ДОСТАВКА ПО ВСІЙ КРАЇНІ!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Тип ліжка | односпальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Комплектація ортопедичним підставою | Ні |
| Стан | Новий |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Ніжки | ЛДСП |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП |
| Узголів'я ліжка | ДСП ламінована |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 220 см |
| Ширина ліжка | 101 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 110 см |
- Ціна: від 6 436 ₴

