Ліжко Універсал поєднує в собі зручність, екологічність, красу і безпеку. За рахунок особливої конструкції ліжка дитяча кімната стане просторіше, а висунувши стіл, можна за ним робити уроки. Відпочинок на такому ліжку надасть Вашим дітям силу і енергію для навчання. Ліжко ідеально впишеться в дитячу кімнату, дозволивши дитині проявити фантазію, самостійно облаштовуючи її.
- Ширина: 1066 мм
- Висота: 720 мм
- Глибина: 1942 мм
- Розмір упаковки:
1 ч. 1910х740х32
ч. 2 1910х720х32
ч. 3 1076х720х48
- Матеріал: ламіноване ДСП
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричній упаковці (гофрований картон), в комплекті з фурнітурою та схемою для збірки, всі технічні отвори просвердлені. Виріб повністю підготовлено до збірки, в упаковці Ви знайдете детальну інструкцію для складання, завдяки цьому зібрати його самостійно Вам не складе особливої праці.
Всі товари на нашому сайті Ви можете придбати у розстрочку або оплату частинами.
Інтернет-магазин DAVA дає гарантію на всю представлену меблі до 18 місяців!
Вдалих покупок в меблевому магазині DAVA.
ДОСТАВКА ПО ВСІЙ КРАЇНІ!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Стан | Новий |
| Наявність висувного ящика | Так |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Комплектація ліжка | |
| Комплект постільної білизни | Ні |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Ніжки | ЛДСП |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП |
| Узголів'я ліжка | ДСП ламінована |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 194.2 см |
| Ширина ліжка | 106.6 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 72 см |
- Ціна: від 4 652 ₴







