Кутовий диван «Ralf» з ортопедичним ефектом оснащений механізмом трансформації «Пума».
При розкритті, диван трансформується в оптимальний за розміром спальне місце, що дозволяє з легкістю перетворювати диван у затишну двоспальне ліжко.
Каркас дивану «Ralf» виготовлений з меблевих матеріалів високої якості, що забезпечує його довговічність. А плавні підлокітники надають елегантності даної моделі дивану
Кутовий диван «Ralf» доповнить інтер'єр Вашої кімнати і дозволить насолодитися повноцінним відпочинком!
Характеристики дивана:
-Габарити: 2800*1400*1000 мм
-Спальне мсце: 2350*1400 мм
-Наповнення: пружинний блок Bonnel) +ППУ підвищеної щільності
-Механізм трансформації: Пума
-Білизняна ніша
-Можливість вибору кольору та тканини
Всі товари на нашому сайті Ви можете придбати у розстрочку або оплату частинами.
Інтернет-магазин DAVA дає гарантію на всі представлені меблі до 18 місяців!
Вдалих покупок в меблевому магазині DAVA.
ДОСТАВКА ПО ВСІЙ КРАЇНІ!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ЕКСО |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | модульний |
| Наявність спального місця | Так |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Кут дивана | взаємозамінний |
| Кількість посадочних місць | 5 |
| Механізм трансформації спального місця | Пума |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Вид м'яких меблів | Кутові дивани |
| Габаритні розміри | |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 100 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 235 см |
| Ширина спального місця | 140 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | натуральне дерево, фанера, дерев'яний брус, ДСП |
| Підлокітник | гнута фанера |
| Опори | дерево |
| Наповнювачі | |
| Спальне місце | листовий пінополіуретан, залежний пружинний блок, меблеві пружини, пінополіуретан |
| Комплектація | |
| Ніша для білизни | 2 шт. |
| Підлокітники | Так |
| Вбудований столик | Так |
| Коліщата | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина дивану | 280 |
| Глибина дивану | 160 |
- Ціна: від 35 700 ₴






