Кутовий диван «BEST» - функціональний кутовий диван з лаконічним дизайном.
Дана модель дивана виконана в комбінації декількох кольорів тканини та має практичні підлокітники, виконані з меблевого щита.
В доповненні з зручним механізмом трансформації, ортопедичним ефектом спального місця кутовий диван «BEST» стане практичним і витонченим інтер'єрним рішенням для вашої оселі.
Дана модель може бути виконана в декількох кольорах і з використанням різних тканин.
Характеристики:
-Розміри: 2600х1800х950 мм
-Спальне Місце: 2600х1400 мм
-Наповнення: пружинний блок Bonnel) + ППУ підвищеної щільності
-Механізм трансформації: Дельфін
-Білизняна ніша
-Можливість вибору кольору та тканини
Всі товари на нашому сайті Ви можете придбати у розстрочку або оплату частинами.
Інтернет-магазин DAVA дає гарантію на всі представлені меблі до 18 місяців!
Вдалих покупок в меблевому магазині DAVA.
ДОСТАВКА ПО ВСІЙ КРАЇНІ!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ЕКСО |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | модульний |
| Наявність спального місця | Так |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Кут дивана | взаємозамінний |
| Спосіб розкладання | вперед |
| Механізм трансформації спального місця | Дельфін |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Вид м'яких меблів | Кутові дивани |
| Габаритні розміри | |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 95 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 260 см |
| Ширина спального місця | 140 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | натуральне дерево, фанера, дерев'яний брус, ДСП |
| Підлокітник | гнута фанера |
| Опори | дерево |
| Наповнювачі | |
| Спальне місце | листовий пінополіуретан, залежний пружинний блок, меблеві пружини, пінополіуретан |
| Комплектація | |
| Ніша для білизни | 2 шт. |
| Підлокітники | Так |
| Вбудований столик | Так |
| Коліщата | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина дивану | 260 |
| Глибина дивану | 130 |
- Ціна: від 36 800 ₴


