Кутовий диван "Hummer" - м'який, зручний і функціональний варіант кутового дивана.
Оббивка дивана виконаний із зносостійкого і приємною на дотик тканини, що забезпечує його довговічність і зручність в експлуатації.
Дерев'яні ламелі спільно з пружинним блоком Bonnel і ППУ підвищеної щільності забезпечують відмінний ортопедичний ефект, не дозволяючи матрацу прогинатися і деформуватися.
Кутовий диван «Hummer» доповнить інтер'єр будь-якої кімнати і дозволить насолодитися повноцінним відпочинком!
Характеристики дивана:
-Габарити: 3050х1800х1000 мм
-Спальне Місце: 1080х1250 мм
-Наповнення: пружинний блок Bonnel) + ППУ підвищеної щільності.
-Механізм трансформації: Дельфін
-Білизняна ніша
-Можливість вибору кольору та тканини
Всі товари на нашому сайті Ви можете придбати у розстрочку або оплату частинами.
Інтернет-магазин DAVA дає гарантію на всі представлені меблі до 18 місяців!
Вдалих покупок в меблевому магазині DAVA.
ДОСТАВКА ПО ВСІЙ КРАЇНІ!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ЕКСО |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | модульний |
| Наявність спального місця | Так |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Кут дивана | взаємозамінний |
| Механізм трансформації спального місця | Дельфін |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Вид м'яких меблів | Кутові дивани |
| Габаритні розміри | |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 100 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 180 см |
| Ширина спального місця | 125 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | натуральне дерево, фанера, дерев'яний брус, ДСП |
| Підлокітник | гнута фанера |
| Опори | дерево |
| Наповнювачі | |
| Спальне місце | листовий пінополіуретан, залежний пружинний блок, меблеві пружини, пінополіуретан |
| Комплектація | |
| Ніша для білизни | 2 шт. |
| Підлокітники | Так |
| Вбудований столик | Так |
| Коліщата | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина дивану | 305 |
| Глибина дивану | 180 |
- Ціна: від 39 000 ₴








