Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кутовий диван «Hummer» — м'який, зручний і функціональний варіант кутового дивана.
Оббивка дивана виготовлена зі зносостійкої та приємної на дотик тканини, що забезпечує його довговічність і зручність в експлуатації.
Дерев'яні ламелі спільно з пружинним блоком Bonnel і ППУ підвищеної щільності забезпечують чудовий ортопедичний ефект, не даючи матрацу прогинатися й деформуватися.
Кутовий диван «Hummer» доповнить інтер'єр будь-якої кімнати та дасть насолодитися повноцінним відпочинком!
Характеристики дивана:
-Габарити: 2600*1800*1000 мм
-Спальне Місце: 2000*1250 мм
-Наповнення: пружинний блок (Bonnel) + ППУ підвищеної щільності.
-Механізм транcформації: Дельфін
-Більова ніша
-Можливість вибору кольору та тканини
Всі товари на нашому сайті Ви можете придбати в розшарочку або оплати частинами. Дізнайтеся докладніше в розділі "Расрочка".
Інтернет-магазин DAVA дає гарантію на всі представлені меблі до 18 місяців!
Вдалих покупок у меблевому магазині DAVA.
ДОСТАВКА ПО ВСІЙ КРАЇНІ!| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ЕКСО |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | модульний |
| Наявність спального місця | Так |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Кут дивана | взаємозамінний |
| Механізм трансформації спального місця | Дельфін |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Вид м'яких меблів | Кутові дивани |
| Габаритні розміри | |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 100 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 125 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | натуральне дерево, фанера, дерев'яний брус, ДСП |
| Підлокітник | гнута фанера |
| Опори | дерево |
| Наповнювачі | |
| Спальне місце | листовий пінополіуретан, залежний пружинний блок, меблеві пружини, пінополіуретан |
| Комплектація | |
| Ніша для білизни | 2 шт. |
| Підлокітники | Так |
| Вбудований столик | Так |
| Коліщата | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина дивану | 260 |
| Глибина дивану | 180 |
- Ціна: від 29 100 ₴








