Диван "MARSEL" - м'який, зручний і місткий варіант прямого дивана.
Оббивка дивана виконана із зносостійкого і приємною на дотик тканини, що забезпечує його довговічність і зручність в експлуатації.
Дерев'яні ламелі спільно з пружинним блоком Bonnel забезпечують відмінний ортопедичний ефект, не дозволяючи матрацу прогинатися і деформуватися.
Диван Marsel відмінно доповнить інтер'єр Вашої кімнати і дозволить насолодитися повноцінним відпочинком!
Характеристики дивана:
-Габарити: 2400х1000х920 мм
-Спальне Місце: 1950х1500 мм
-Наповнення: пружинний блок "Bonnel", ватин, повсть, пенополіурітан, холлофайбер, синтипон, тканина
-Механізм трансформації: Єврокнижка
-Можливість вибору кольору та тканини
Всі товари на нашому сайті Ви можете придбати у розстрочку або оплату частинами.
Інтернет-магазин DAVA дає гарантію на всі представлені меблі до 18 місяців!
Вдалих покупок в меблевому магазині DAVA.
ДОСТАВКА ПО ВСІЙ КРАЇНІ!
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Кількість посадочних місць | 3 |
| Наявність спального місця | Так |
| Механізм трансформації спального місця | Єврокнижка |
| Тип дивана | прямий |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Спосіб розкладання | вперед |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | меблевий щит, дерев'яний брус |
| Підлокітник | меблевий щит |
| Комплектація | |
| Декоративна подушка | 5 шт. |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 195 см |
| Ширина спального місця | 150 см |
| Наповнювачі | |
| Спальне місце | пінополіуретан |
| Подушка сидіння | пінополіуретан |
| Габаритні розміри | |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 100 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина дивану | 240 |
| Глибина дивану | 92 |
- Ціна: від 16 868 ₴


