Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Диван "MAGNUM" - функціональний прямий диван з лаконічним дизайном.
Дана модель дивана виконана в комбінації кількох кольорів тканини та має практичні підлокітники, виготовлені з меблевого щита.
У доповненні зі зручним механізмом трансформації, ортопедичним ефектом спального місця диван "MAGNUM" стане практичним та витонченим інтер'єрним рішенням для Вашого житла.
Дана модель може бути виконана в декількох кольорах та з використанням різних тканин.
Характеристики:
-Габариті: 2500х900х1050 мм
-Спальне Місце: 1950х1500 мм
-Наповнення: пружинний блок (Bonnel) + ППУ підвищеної густини
-Механізм трансформації: Єврокнижка
-Більова ніша
-Можливість вибору кольору та тканини
Всі товари на нашому сайті Ви можете придбати у розстрочку або оплату частинами.
Інтернет-магазин DAVA дає гарантію на всі представлені меблі до 18 місяців!
Вдалих покупок в меблевому магазині DAVA.
ДОСТАВКА ПО ВСІЙ КРАЇНІ!
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Кількість посадочних місць | 3 |
| Наявність спального місця | Так |
| Механізм трансформації спального місця | Єврокнижка |
| Тип дивана | прямий |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Спосіб розкладання | вперед |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | меблевий щит, дерев'яний брус |
| Підлокітник | меблевий щит |
| Комплектація | |
| Декоративна подушка | 5 шт. |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 195 см |
| Ширина спального місця | 150 см |
| Наповнювачі | |
| Спальне місце | пінополіуретан |
| Подушка сидіння | пінополіуретан |
| Габаритні розміри | |
| Висота посадкової частини дивана | 90 см |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 105 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина дивану | 2500 |
| Глибина дивану | 900 |
- Ціна: від 17 719 ₴








