Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ліжко "Універсал" поєднує в собі зручність, екологічність, красу та безпеку. За рахунок особливої конструкції ліжка дитяча кімната стане просторішою, а висунувши стіл, можна за ним робити уроки. Відпочинок на такому ліжку дасть Вашим дітям силу та енергію для навчання. Ліжко ідеально впишеться в дитячу кімнату, дозволивши дитині виявити фантазію, самостійно облаштовуючи її.
Характеристики:
- Ширина: 892 мм
- Висота: 1060 мм
- Глибина: 1942 мм
- Розмір упаковки: 1915x1057x64 мм
- Вага: 113.2 кг +/-5%
- Матеріал: ламіноване ДСП
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричній упаковці (гофрований картон), в комплекті з фурнітурою та схемою для збірки, всі технічні отвори просвердлені. Виріб повністю підготовлено до збірки, в упаковці Ви знайдете детальну інструкцію для складання, завдяки цьому зібрати його самостійно Вам не складе особливої праці.
Всі товари на нашому сайті Ви можете придбати у розстрочку або оплату частинами.
Інтернет-магазин DAVA дає гарантію на всі представлені меблі до 18 місяців!
Вдалих покупок в меблевому магазині DAVA.
ДОСТАВКА ПО ВСІЙ КРАЇНІ!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Стан | Новий |
| Наявність висувного ящика | Так |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Комплектація ліжка | |
| Комплект постільної білизни | Ні |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Ніжки | ЛДСП |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП |
| Узголів'я ліжка | ДСП ламінована |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 194.2 см |
| Ширина ліжка | 89.2 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 106 см |
- Ціна: від 6 112 ₴




