Ліжко-100 МДФ – це досить широке односпальне ліжко, яка виготовлене з МДФ і має суцільну основу під матрац. Великий вибір кольорів дозволить підібрати той, який гармонійно впишеться у Ваш інтер'єр. Ліжко завдяки своїм розмірам може підійти як дитині, так і дорослому. Воно подарує Вам міцний і нормальний сон, який наповнить енергією на завтрашній день.
Характеристики:
- Ширина: 1000 мм
- Висота: 800 мм
- Глибина: 2058 мм
- Розмір упаковки: 2015x907x48 мм
- Вага: 53 кг +/-5%
- Матеріал: ламіноване ДСП
- Матеріал: плита МДФ
Ліжко з матрацом не комплектується!
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричній упаковці (гофрований картон), в комплекті з фурнітурою та схемою для збірки, всі технічні отвори просвердлені. Виріб повністю підготовлено до збірки, в упаковці Ви знайдете детальну інструкцію для складання, завдяки цьому зібрати його самостійно Вам не складе особливої праці.
Всі товари на нашому сайті Ви можете придбати у розстрочку або оплату частинами.
Інтернет-магазин DAVA дає гарантію на всі представлені меблі до 18 місяців!
Вдалих покупок в меблевому магазині DAVA.
ДОСТАВКА ПО ВСІЙ КРАЇНІ!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Тип ліжка | односпальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Комплектація ортопедичним підставою | Ні |
| Стан | Новий |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Додаткові характеристики ліжка | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Комплектація ліжка | |
| Комплект постільної білизни | Ні |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Ніжки | ЛДСП |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП |
| Узголів'я ліжка | МДФ |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 205.8 см |
| Ширина ліжка | 100 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 80 см |
- Ціна: від 3 165 ₴



