Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ексклюзивний дизайн кутового дивана "Фокус" вирізняється приємним поєднанням двох відтінків, сучасними формами, зручними для сидіння, а також нескладною системою розкладання.
Комфортний кутовий диван підійде для вітальні, де необхідно прикрасити інтер'єр і створити максимальний релакс для гостей.
Характеристики:
- Габарити (ДхГхВ) 2450x1800x1000 мм
- Спальне місце 2450x1450 мм
- За видом: Кутові
- Трансформація: Розкладні
- Механізм: Пума
- Наповнення дивана: Змійка + ППУ
- Особливість: Дивани з шухлядами
- Спальні місця: Двоспальні дивани
- Тип меблів: Диван-ліжко
Диван підходить для щоденного сну. Є ніша для білизни.
Всі товари на нашому сайті Ви можете придбати в розстрочку або оплату частинами.
Інтернет-магазин DAVA дає гарантію на всі представлені меблі до 18 місяців!
Вдалих покупок у меблевому магазині DAVA.
ДОСТАВКА ПО ВСІЙ КРАЇНІ!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Вико |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | кутовий |
| Наявність спального місця | Так |
| Кількість посадочних місць | 3 |
| Спосіб розкладання | вздовж |
| Механізм трансформації спального місця | Пума |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Вид м'яких меблів | Кутові дивани |
| Габаритні розміри | |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 100 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 245 см |
| Ширина спального місця | 145 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | дерев'яний брус |
| Підлокітник | меблевий щит, дерев'яний брус |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина дивану | 245 |
| Глибина дивану | 180 |
- Ціна: від 28 700 ₴




