Кутовий диван Невада — сучасний, практичний, функціональний з ортопедичним ефектом. Оригінальності виробу надає декоративна поличка в кутовій частині виробу, підлокітники з дерев'яними накладками.
Спинка дивана м'яка та зручна. Виріб обладнаний міцним механізмом трансформації — дельфін. Складається цей механізм із двох частин, одна з яких розміщена під сидінням в окремому висувному відсіку, друга висувається методом "підіймання за петлю", доставляючи за собою додаткову подушку сидіння, яка стає основою для спального місця. Каркас дивана виготовлений із дерева. Наповнення — ватин, пружинний блок, повсть, поролон, синтепон.
Характеристики:
- Габарити, ДхГхВ, (мм): 2500х1850х1080
- Спальне місце (мм): 1950х1300
- Призначення: Для вітальні
- Трансформація: Розкладні
- Додатково: З дерев'яними елементами
- Кількість спальних місць: Двоспальні
- Стиль: Модерн
- Механізм трансформації: Дельфін
- Наповнення: ППУ (поролон), Пружинний блок
Всі товари на нашому сайті Ви можете придбати в розстрочку або оплату частинами.
Інтернет-магазин DAVA дає гарантію на всі представлені меблі до 18 місяців!
Вдалих покупок у меблевому магазині DAVA.
ДОСТАВКА ПО ВСІЙ КРАЇНІ!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Вико |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | кутовий |
| Наявність спального місця | Так |
| Кількість посадочних місць | 3 |
| Механізм трансформації спального місця | Дельфін |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Вид м'яких меблів | Кутові дивани |
| Габаритні розміри | |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 108 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 195 см |
| Ширина спального місця | 130 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | дерев'яний брус |
| Підлокітник | меблевий щит, дерев'яний брус |
| Комплектація | |
| Підлокітники | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина дивану | 250 |
| Глибина дивану | 185 |
- Ціна: від 23 800 ₴





