Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Диван кутовий "Барон" фабрики Віко — найкращий вибір для прихильників мінімалізму, оригінального дизайну. Модель зроблена з матеріалів, абсолютно безпечних для здоров'я. Диван оббитий якісною тканиною. Механізм трансформації Дельфін + Алігатор легко перетворить диван на повноцінне двоспальне ліжко.
- Габарити, ДхГхВ, мм: 2700х1700х900
- Спальне місце, мм: 2050х1350
- Механізм трансформації Дельфін + Алігатор
- Наповнення: букові ламелі, пінополіуретан підвищеної еластичності.
Всі товари на нашому сайті Ви можете придбати в розстрочку або оплату частинами.
Інтернет-магазин DAVA дає гарантію на всі представлені меблі до 18 місяців!
Вдалих покупок у меблевому магазині DAVA.
ДОСТАВКА ПО ВСІЙ КРАЇНІ!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Вико |
| Країна виробник | Україна |
| Наявність спального місця | Так |
| Спосіб розкладання | вперед |
| Механізм трансформації спального місця | Дельфін |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Стан | Новий |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 205 см |
| Ширина спального місця | 135 см |
| Висота спального місця | 45 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | дерев'яний брус |
| Підстава спального місця | меблеві пружини, натуральне дерево, дерев'яний брус, меблевий щит |
| Підлокітник | меблевий щит, дерев'яний брус |
- Ціна: від 23 900 ₴




