ЛІЖКО КАРОЛІНА (З ІЗНОЖЬЕМ)
Розмір: 800, 900, 1200, 1400, 1600, 1800
Колір: Світлий горіх, темний горіх, венге
Матеріал: Буковий щит
Вибір ліжка
До вибору ліжка для спальні потрібно підходити з усією ретельністю. Від цього залежить ваше здоров'я, адже невиспана людина і відчуває себе гірше нікуди, і настрій у нього поганий. Щоб проводити ночі в комфорті, зупиніться на якісній продукції.
Якщо ви хочете придбати ліжко в спальню недорого, придивіться до продукції українського виробника. Завдяки прямим продажам і відсутністю націнок ми можемо запропонувати покупцеві найкращі ціни на ринку меблевої продукції.
При замовленні в нашому інтернет-магазині Вам не доведеться нікуди їхати для того, щоб забрати товар. Ми здійснюємо доставку в усі регіони України. З тарифами на доставку Ви можете ознайомитися у відповідному розділі нашого інтернет-магазину.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх темний |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Висота спального місця | 45 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 210 см |
| Ширина ліжка | 170 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | натуральне дерево |
| Узголів'я ліжка | натуральне дерево |
| Ізніжжя ліжка | натуральне дерево |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Комплектація ліжка | |
| Підголів'я | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 920 |
- Ціна: від 10 600 ₴


