Виробник: Меблева фабрика "DAVA"
Розмір: Під матрац: 1600*2000
Колір: Темний горіх
Матеріал: Масив, Клен
Спальня – це затишок вашого будинку. З цим неможливо посперечатися, адже кожен прагне обладнати її лише зручними та якісними меблями. Ліжко "Соната" забезпечить вам міцний сон і обов'язково стане саме тим елементом, який прикрасить собою інтер'єр спальної кімнати. Вам буде приємно завершувати день або просто прилягти відпочити на такому ліжку.
При виробництві виробу за основу було взято масив клена, що чудово показує себе в експлуатації. Каркас пофарбований у глибокий відтінок темного горіха, який у поєднанні з ніжно-рожевим кольором тканини оббивки на спинці ліжка «Соната» утворює просто шикарну гамму кольорів. Завдяки чому модель легко впишеться абсолютно в будь-яке оформлення сучасної кімнати для відпочинку.
Переконливе прохання уточнювати наявність перед замовленням. Дякую та гарних покупок Вам!
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип кровати | двуспальная |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Комплектация ортопедическим основанием | Да |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Наличие подъемного механизма | Нет |
| Размеры рекомендуемого матраса | 160х200 |
| Цвет (оттенок) мебели | Орех темный |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Орех |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 160 см |
| Габаритные размеры кровати | |
| Длина кровати | 210 см |
| Ширина кровати | 170 см |
| Высота кровати с учетом изголовья | 105 см |
| Материал изготовления кровати | |
| Каркас кровати | натуральное дерево |
| Изголовье кровати | натуральное дерево |
| Изножье кровати | натуральное дерево |
| Обивочный материал | Велюр |
| Ножки | натуральное дерево |
| Комплектация кровати | |
| Изголовье | Да |
| Изножье | Нет |
- Цена: от 14 200 ₴


