Виробник: Меблева фабрика "DAVA"
Розмір: Під матрац:1600*2000мм (інші розміри можливі - спецзамовлення)
Колір: Темний горіх
Матеріал: Масив, сосна
Ліжко дерев'яне Ніколь від компанії "DAVA" - це двоспальне ліжко, яке ідеально впишеться в більшість інтер'єрів, а найважливіше принесе комфорт та затишок вашому будинку!
Ліжко Ніколь справді виправдовує всі очікування покладені на неї: екологічно чисті матеріали, натуральна деревина, ортопедична основа у вигляді ламельної основи! Завдяки їхньому амортизуючому ефекту ламелів, на хребет виявляється оздоровчий ортопедичний ефект та створюються умови для максимальної релаксації!
Всі товари на нашому сайті Ви можете придбати в розстрочку чи оплату частинами.
Інтернет-магазин DAVA дає гарантію на всі представлені меблі до 18 місяців!
Вдалих покупок у меблевому магазині DAVA.
ДОСТАВКА ПО ВСІЙ КРАЇНІ!
Vyrobnyk: Mebleva fabryka "DAVA"
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип кровати | двуспальная |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Комплектация ортопедическим основанием | Да |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Орех |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 160 см |
| Габаритные размеры кровати | |
| Длина кровати | 200 см |
| Ширина кровати | 160 см |
| Материал изготовления кровати | |
| Каркас кровати | натуральное дерево |
| Изголовье кровати | натуральное дерево |
| Изножье кровати | натуральное дерево |
| Ножки | натуральное дерево |
| Комплектация кровати | |
| Изголовье | Да |
| Изножье | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота кровати с учетом изголовья | 820 |
| Высота спального места | 400 |
- Цена: от 11 100 ₴


