Ліжко Динара
Розмір: Під матрац: 1600 * 2000мм, узголів'я 920мм (інші розміри можливі - спецзамовлення)
Колір: Темний горіх
Матеріал: Масив, сосна
Ліжко Динара виконане з масиву сосни в стилі ультра-мінімалізму. Відсутність зайвих деталей і лаконічний дизайн припадуть до смаку навіть найвибагливішому покупцю. Високі ніжки відкривають простір під ліжком. Ліжко стане гідною прикрасою та центральним елементом будь-якої спальні!
Ліжко Динара, виготовлене повністю з натурального дерева, здатне підтримувати необхідний мікроклімат у приміщенні!
Підстава для матраца - ламелі. Завдяки їхньому амортизуючому ефекту на хребет виявляється оздоровчий ортопедичний ефект та створюються умови для максимальної релаксації. Так само, за допомогою ґратчастої основи, відбувається регулярна циркуляція повітря та вологи, що допомагає продовжити термін служби матраца.
Всі товари на нашому сайті Ви можете придбати в розстрочку чи оплату частинами.
Інтернет-магазин DAVA дає гарантію на всі представлені меблі до 18 місяців!
Вдалих покупок у меблевому магазині DAVA.
ДОСТАВКА ПО ВСІЙ КРАЇНІ!
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип кровати | двуспальная |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Комплектация ортопедическим основанием | Да |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Наличие подъемного механизма | Нет |
| Цвет (оттенок) мебели | Орех темный |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Состояние | Новое |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 160 см |
| Высота спального места | 45 см |
| Габаритные размеры кровати | |
| Длина кровати | 210 см |
| Ширина кровати | 170 см |
| Материал изготовления кровати | |
| Каркас кровати | натуральное дерево |
| Изголовье кровати | натуральное дерево |
| Изножье кровати | натуральное дерево |
| Ножки | натуральное дерево |
| Комплектация кровати | |
| Изголовье | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота кровати с учетом изголовья | 920 |
- Цена: от 11 400 ₴


