Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Технічні характеристики:
- Габарити: 212 см × 97 см
- Спальне місце: 190 см × 140 см — просторе двоспальне місце
- Наповнення: пружинний блок по всій площі спального місця
- Каркас: посилений — забезпечує міцність і тривалий термін експлуатації
- Підлокітники: відкривні — зручні та функціональні
- Місця зберігання: два виїзні короби для постільної білизни та речей
- Комплектація: три великі подушки в комплекті
Переваги:
+ Повноцінне спальне місце — ідеальне як для сну, так і для відпочинку
+ Пружинний блок — анатомічна підтримка та комфорт
+ Підлокітники, що відчиняються — додаткові зручності в повсякденному використанні
+ Виїзні короби — практичне зберігання речей без зайвої захаращення
+ Посилений каркас — гарантія надійності та довговічності
+ три подушки — забезпечують затишок і підтримку
Ми надаємо:
Гарантія 18 місяців
Доставка по всій Україні
Оплата частинами або кредит
Прямі продажі від виробника
Вказівна мінімальна ціна — остаточна вартість залежить від обраної тканини та комплектації
Доставка:
У наявності — кілька днів
Під замовлення — термін виготовлення 2-4 тижні
Технічні характеристики:
- Габарити: 230 см × 97 см
- Спальне місце: 190 см × 190 см — просторе двоспальне місце
- Наповнення: пружинний блок по всій площі спального місця
- Каркас: посилений — забезпечує міцність і тривалий термін експлуатації
- Підлокітники: відкривні — зручні та функціональні
- Місця зберігання: два виїзні короби для постільної білизни та речей
- Комплектація: три великі подушки в комплекті
Переваги:
+ Повноцінне спальне місце — ідеальне як для сну, так і для відпочинку
+ Пружинний блок — анатомічна підтримка та комфорт
+ Підлокітники, що відчиняються — додаткові зручності в повсякденному використанні
+ Виїзні короби — практичне зберігання речей без зайвої захаращення
+ Посилений каркас — гарантія надійності та довговічності
+ три подушки — забезпечують затишок і підтримку
Ми надаємо:
Гарантія 18 місяців
Доставка по всій Україні
Оплата частинами або кредит
Прямі продажі від виробника
Вказівна мінімальна ціна — остаточна вартість залежить від обраної тканини та комплектації
Доставка:
У наявності — кілька днів
Під замовлення — термін виготовлення 2-4 тижні
- Габарити: 212 см × 97 см
- Спальне місце: 190 см × 140 см — просторе двоспальне місце
- Наповнення: пружинний блок по всій площі спального місця
- Каркас: посилений — забезпечує міцність і тривалий термін експлуатації
- Підлокітники: відкривні — зручні та функціональні
- Місця зберігання: два виїзні короби для постільної білизни та речей
- Комплектація: три великі подушки в комплекті
Переваги:
+ Повноцінне спальне місце — ідеальне як для сну, так і для відпочинку
+ Пружинний блок — анатомічна підтримка та комфорт
+ Підлокітники, що відчиняються — додаткові зручності в повсякденному використанні
+ Виїзні короби — практичне зберігання речей без зайвої захаращення
+ Посилений каркас — гарантія надійності та довговічності
+ три подушки — забезпечують затишок і підтримку
Ми надаємо:
Гарантія 18 місяців
Доставка по всій Україні
Оплата частинами або кредит
Прямі продажі від виробника
Вказівна мінімальна ціна — остаточна вартість залежить від обраної тканини та комплектації
Доставка:
У наявності — кілька днів
Під замовлення — термін виготовлення 2-4 тижні
Технічні характеристики:
- Габарити: 230 см × 97 см
- Спальне місце: 190 см × 190 см — просторе двоспальне місце
- Наповнення: пружинний блок по всій площі спального місця
- Каркас: посилений — забезпечує міцність і тривалий термін експлуатації
- Підлокітники: відкривні — зручні та функціональні
- Місця зберігання: два виїзні короби для постільної білизни та речей
- Комплектація: три великі подушки в комплекті
Переваги:
+ Повноцінне спальне місце — ідеальне як для сну, так і для відпочинку
+ Пружинний блок — анатомічна підтримка та комфорт
+ Підлокітники, що відчиняються — додаткові зручності в повсякденному використанні
+ Виїзні короби — практичне зберігання речей без зайвої захаращення
+ Посилений каркас — гарантія надійності та довговічності
+ три подушки — забезпечують затишок і підтримку
Ми надаємо:
Гарантія 18 місяців
Доставка по всій Україні
Оплата частинами або кредит
Прямі продажі від виробника
Вказівна мінімальна ціна — остаточна вартість залежить від обраної тканини та комплектації
Доставка:
У наявності — кілька днів
Під замовлення — термін виготовлення 2-4 тижні
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | прямий |
| Наявність спального місця | Так |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Кількість посадочних місць | 3 |
| Спосіб розкладання | вздовж |
| Механізм трансформації спального місця | Єврокнижка |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Категорія оббивної тканини | 1 категорія |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Вид м'яких меблів | Прямі дивани |
| Вид меблів | Диван |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Можливість трансформації дивана в ліжко | Так |
| Наповнювач | Пінополіуретан |
| Комплектація знімним чохлом | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 130 кг |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 212 см |
| Глибина | 97 см |
| Висота з урахуванням спинки | 84 см |
| Висота сидіння | 45 см |
| Висота посадкової частини дивана | 45 см |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 84 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 190 см |
| Ширина спального місця | 140 см |
| Висота від підлоги | 45 см |
| Висота спального місця | 45 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | натуральне дерево, дерев'яний брус, ЛДСП |
| Підстава спального місця | пружинний блок, Пружинний блок Bonnel |
| Підлокітник | дерев'яний брус, ЛДСП |
| Наповнювачі | |
| Спальне місце | Боннель, пінополіуретан |
| Подушка сидіння | пінополіуретан |
| Комплектація | |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
| Підлокітники | Так |
| Декоративна подушка | 3 шт. |
| Габаритные размеры софы | |
| Довжина софи | 212 см |
| Глибина софи | 97 см |
| Висота софи | 83 см |
| Висота сидіння софи | 45 см |
- Ціна: від 13 900 ₴







