Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Новинка TM Sofyno ліжко Аркадія - це практична ліжко, представляє собою зручне спальне місце, під яким великий простір для зберігання речей. Представлена модель допоможе створити у вашій кімнаті затишний і разом з тим лаконічний інтер'єр. Ви можете вибрати подіум Аркадія з матрасом чи без нього. За окрему плату ви можете вибрати матрац на свій смак.
Розміри:
- Габаритні розміри: 176х216 / 196х216 см
- Розміри спального місця: 160х200 / 180х200 см
- Висота головах: 130, 140 (від підлоги)
- Висота царги: 32 см (+4 см ніжки)
- Царги: м'які, знімний чохол, товщина 6 см
- Ніжки: циліндричні, "хром"- 4 см
Основні характеристики:
- Механізм розкладання: Екса (ліжковий, з газовим амортизатором)
- Рамка матрацна: Металева, дерев'яна
- Каркас: ДСП, фанера, євробус
- Наповнення спинки: ППУ
- Короб для зберігання речей: є, посилена перемичка
- Узголів'я - декоративні квадрати
- Вентиляція короба
|
Гарантія на виріб |
ГОСТ стандарт |
|
Матеріал корпусу |
ДСП ламіноване, дерево |
|
Торговельна марка |
Sofyno |
Всі товари на нашому сайті Ви можете придбати у розстрочку або оплату частинами.
Інтернет-магазин DAVA дає гарантію на всі представлені мебелі до 18 місяців!
Вдалих покупок в меблевому магазині DAVA.
ДОСТАВКА ПО ВСІЙ КРАЇНІ!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sofyno |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Наявність спального місця | True |
| Ортопедичні властивості | True |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Анатомічні властивості | True |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 180 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 216 см |
| Ширина ліжка | 196 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | дерев'яний брус |
| Підлокітник | дерев'яний брус, меблевий щит |
| Комплектація | |
| Підлокітники | True |
| Наповнювачі | |
| Спальне місце | пружинний блок, пінополіуретан |
- Ціна: від 19 500 ₴




