Новинка TM Sofyno Ліжко Адамс - має оригінальний, лаконічний дизайн, підвищену м'якість та додаткову функціональність. Ця модель зручна в експлуатації. При необхідності, Ви зможете легко відсунути одну з частин подіуму або зібрати його. Таке ліжко чудово впишеться в інтер'єр Вашої кімнати.
Основні характеристики:
Ніжки циліндричні, хромовані Н40мм/ніжки дерев'яні H150 мм
Механізм: "Блюз А" із газовим амортизатором
Каркас: ДСП, фанера, ЛДСП біле, бурса 50*40, 40*30
Наповнення спинки: ППУ
Короб для зберігання речей
Заглушки вентиляційні 4 шт
Знімний чохол короба
розміри:
Габаритні розміри, мм: 1360/1560/1760/1960*2270
Висота/товщина узголів'я, мм: 1060*170
Висота короба від підлоги, мм: 350 (ніжки хром), 460 (ніжки дерево)
Гарантія на виріб: ГОСТ стандарт
Матеріал корпусу: ДСП ламіноване, дерево
Торгова марка: Sofyno
Всі товари на нашому сайті Ви можете придбати в розстрочку чи оплату частинами.
Інтернет-магазин DAVA дає гарантію на всі представлені меблі до 18 місяців!
Вдалих покупок у меблевому магазині DAVA.
ДОСТАВКА ПО ВСІЙ КРАЇНІ!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sofyno |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Наличие спального места | True |
| Ортопедические свойства | True |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Анатомические свойства | True |
| Габаритные размеры кровати | |
| Длина кровати | 227 см |
| Ширина кровати | 196 см |
| Высота кровати с учетом изголовья | 106 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас дивана | деревянный брус |
| Подлокотник | деревянный брус, мебельный щит |
| Комплектация | |
| Подлокотники | True |
| Наполнители | |
| Спальное место | пружинный блок, пенополиуретан |
- Цена: от 16 950 ₴


