LUXE STUDIO - це найбільший виробник надійної корпусних меблів високої якості. Використовуючи новітні технології і сучасні матеріали нами розроблені десятки гармонійних дизайнів корпусних меблів, шаф і шаф-купе, серед яких ви, без сумніву, зможете підібрати варіант, який стане справжньою прикрасою саме вашого інтер'єру.
Ліжка Джой та Слоник без бортика
Характеристики:
- Розмір Ш/Г/В 976х1937х900 мм
- Опція - висувні ящики (вартість уточнюйте при замовленні)
- Матеріал - ДСП
Увага! Матрац в комплект не входить.
*Виробник залишає за собою право без попередження споживача вносити зміни в конструкцію виробів для поліпшення їх технологічних та експлуатаційних параметрів. Вид виробів може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях.
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричній упаковці (гофрований картон), в комплекті з фурнітурою та схемою для збірки, всі технічні отвори просвердлені. Виріб повністю підготовлено до збірки, в упаковці Ви знайдете детальну інструкцію для складання, завдяки цьому зібрати його самостійно Вам не складе особливої праці.
Всі товари на нашому сайті Ви можете придбати у розстрочку або оплату частинами.
Інтернет-магазин DAVA дає гарантію на всю представлену меблі до 18 місяців!
Вдалих покупок в меблевому магазині DAVA.
ДОСТАВКА ПО ВСІЙ КРАЇНІ!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Luxe Studio |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Страна производитель | Украина |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Тип кровати | односпальная |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Наличие подъемного механизма | Нет |
| Комплектация ортопедическим основанием | Нет |
| Состояние | Новое |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Наличие ниши для белья | Нет |
| Материал изготовления кровати | |
| Ножки | ЛДСП |
| Каркас кровати | ламинированная ДСП |
| Изголовье кровати | ДСП ламинированная |
| Габаритные размеры кровати | |
| Длина кровати | 193.7 см |
| Ширина кровати | 97.6 см |
| Высота кровати с учетом изголовья | 90 см |
- Цена: от 3 234 ₴


