Диван "RALF" - м'який, зручний та місткий варіант прямого дивана.
Оббивка дивана виконана із зносостійкої та приємної на дотик тканини, що забезпечує його довговічність та зручність в експлуатації.
Дерев'яні ламелі разом із пружинним блоком Bonnel забезпечують відмінний ортопедичний ефект, не дозволяючи матрацу прогинатися та деформуватися.
Диван «RALF» чудово доповнить інтер'єр Вашої кімнати та дозволить насолодитися повноцінним відпочинком!
Характеристики дивана:
-Габариті: 2500х950х1000 мм
-Спальне Місце: 1950х1500 мм
-Наповнення: пружинний блок (Bonnel) + ППУ підвищеної густини.
-Механізм трансформації: Пума
-Можливість вибору кольору та тканини
Всі товари на нашому сайті Ви можете придбати у розстрочку або оплату частинами.
Інтернет-магазин DAVA дає гарантію на всі представлені меблі до 18 місяців!
Вдалих покупок в меблевому магазині DAVA.
ДОСТАВКА ПО ВСІЙ КРАЇНІ!
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Кількість посадочних місць | 3 |
| Наявність спального місця | Так |
| Механізм трансформації спального місця | Пума |
| Тип дивана | прямий |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Спосіб розкладання | вперед |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | меблевий щит, дерев'яний брус |
| Підлокітник | меблевий щит |
| Комплектація | |
| Декоративна подушка | 5 шт. |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 195 см |
| Ширина спального місця | 150 см |
| Наповнювачі | |
| Спальне місце | пінополіуретан |
| Подушка сидіння | пінополіуретан |
| Габаритні розміри | |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 100 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина дивану | 250 |
| Глибина дивану | 95 |
- Ціна: від 22 055 ₴


