Диван «Raffaelo» - м'який, зручний і місткий варіант прямого дивана.
Оббивка дивана виконаний із зносостійкого і приємною на дотик тканини, що забезпечує його довговічність і зручність в експлуатації.
Дерев'яні ламелі спільно з пружинним блоком Bonnel забезпечують відмінний ортопедичний ефект, не дозволяючи матрацу прогинатися і деформуватися.
Диван «Raffaelo» відмінно доповнить інтер'єр Вашої кімнати і дозволить насолодитися повноцінним відпочинком!
Характеристики дивана:
-Габарити: 2500х890х1000 мм
-Спальне Місце: 1950х1250 мм
-Наповнення: пружинний блок Bonnel) + ППУ підвищеної щільності.
-Механізм трансформації: Дельфін
-Можливість вибору кольору та тканини
М'який диван RAFFAELLO від нашої компанії DAVA – це приклад істинної практичності. Незважаючи на своє просторе сидіння, меблі дуже ергономічна: не займає багато місця в просторі. Встановивши цей інтер'єрний об'єкт у однієї із стін, ви отримаєте:
- Чудове місце для релаксації.
- Завершений дизайнерський комплекс.
- Достатня кількість вільного місця для занять повсякденними домашніми справами.
Він стане прекрасним вибором для вітальні. Найкраще модель буде гармоніювати з інтер'єром кімнати, виконаним в одному з сучасних стильових напрямів, наприклад, стилю мінімалізм. У той же час вона є універсальною, тому стане відмінним доповненням будь-якого дизайну. В якій би локації не розмістили цей диван, він буде з нею поєднуватися завдяки своєму класичному кольором.
Всі товари на нашому сайті Ви можете придбати у розстрочку або оплату частинами.
Інтернет-магазин DAVA дає гарантію на всі представлені меблі до 18 місяців!
Вдалих покупок в меблевому магазині DAVA.
ДОСТАВКА ПО ВСІЙ КРАЇНІ!
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Кількість посадочних місць | 3 |
| Наявність спального місця | Так |
| Механізм трансформації спального місця | Дельфін |
| Тип дивана | прямий |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Спосіб розкладання | вперед |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | меблевий щит, дерев'яний брус |
| Підлокітник | меблевий щит |
| Комплектація | |
| Декоративна подушка | 5 шт. |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 195 см |
| Ширина спального місця | 125 см |
| Наповнювачі | |
| Спальне місце | пінополіуретан |
| Подушка сидіння | пінополіуретан |
| Габаритні розміри | |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 100 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина дивану | 250 |
| Глибина дивану | 89 |
- Ціна: від 16 016 ₴




