Диван "PRADO"
Дана модель дивана виконана в комбінації декількох кольорів тканини та має практичні підлокітники, виконані з меблевого щита.
В доповненні з зручним механізмом трансформації, ортопедичним ефектом спального місця диван "PRADO" стане практичним і витонченим інтер'єрним рішенням для Вашої оселі.
Дана модель може бути виконана в декількох кольорах і з використанням різних тканин.
Характеристики:
-Розміри: 2500х950х900 мм
-Спальне Місце: 1950х1300 мм
-Наповнення: пружинний блок "Bonnel", ватин, повсть, пенополіурітан, холлофайбер, синтипон, тканина!
-Механізм трансформації: Єврокнижка
-Можливість вибору кольору та тканини
Всі товари на нашому сайті Ви можете придбати у розстрочку або оплату частинами.
Інтернет-магазин DAVA дає гарантію на всі представлені меблі до 18 місяців!
Вдалих покупок в меблевому магазині DAVA.
ДОСТАВКА ПО ВСІЙ КРАЇНІ!
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Кількість посадочних місць | 3 |
| Наявність спального місця | Так |
| Механізм трансформації спального місця | Дельфін |
| Тип дивана | прямий |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Спосіб розкладання | вперед |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | меблевий щит, дерев'яний брус |
| Підлокітник | меблевий щит |
| Комплектація | |
| Декоративна подушка | 2 шт. |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 195 см |
| Ширина спального місця | 130 см |
| Наповнювачі | |
| Спальне місце | ватин, пружинний блок, пінополіуретан, холофайбер, синтепон |
| Подушка сидіння | ватин, холофайбер, синтепон, пінополіуретан |
| Габаритні розміри | |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 95 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина дивану | 250 |
| Глибина дивану | 90 |
- Ціна: від 13 878 ₴



