Ліжко 90+2 – це чудове односпальне ліжко, яка виготовлене з ламінованого ДСП і має суцільну основу під матрац з ДСП. Внизу розташовуються 2 висувних ящика. Великий вибір кольорів дозволить підібрати той, який гармонійно впишеться у Ваш інтер'єр. Ліжко завдяки своїм розмірам може підійти як дитині, так і дорослому. Воно подарує Вам міцний і нормальний сон, який наповнює енергією на завтрашній день.
Характеристики:
- Ширина: 944 мм
- Висота: 700 мм
- Глибина: 2042 мм
- Розмір упаковки: 2025x910x68 мм
- Вага: 69.45 кг +/-5%
- Матеріал: ламіноване ДСП
Ліжко з матрацом не комплектується!
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричній упаковці (гофрований картон), в комплекті з фурнітурою та схемою для збірки, всі технічні отвори просвердлені. Виріб повністю підготовлено до збірки, в упаковці Ви знайдете детальну інструкцію для складання, завдяки цьому зібрати його самостійно Вам не складе особливої праці.
Всі товари на нашому сайті Ви можете придбати у розстрочку або оплату частинами.
Інтернет-магазин DAVA дає гарантію на всі представлені меблі до 18 місяців!
Вдалих покупок в меблевому магазині DAVA.
ДОСТАВКА ПО ВСІЙ КРАЇНІ!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Тип ліжка | односпальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Стан | Новий |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Комплектація ліжка | |
| Комплект постільної білизни | Ні |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Ніжки | ЛДСП |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП |
| Узголів'я ліжка | ДСП ламінована |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 204.2 см |
| Ширина ліжка | 94.4 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 70 см |
- Ціна: від 3 219 ₴




